"Yükleniyor..."

Sonbahar - Kış Gelinlikleri

Sonbahar - Kış Gelinlikleri

Düğünler genellikle İlkbahar-Yaz mevsimlerinde yapılıyor. Güneşli havaların açık hava düğünlerine imkan vermesi ve tatillerin daha fazla yaz mevsimlerinde kullanılması gibi nedenlerle düğün programları daha fazla yaz mevsiminde planlanıyor. Evlenmek için mevsim ayrımı yapmadan ve özel tercihlerle de Sonbahar ve Kış mevsimlerin de düğünleri yapan çiftlerimiz elbette olmaktadır. Hal böyle olunca gelin adaylarının Sonbahar Kış sezonunu modasına göre gelinlik modelini seçiyorlar.

Sonbahar Kış gelinlik modellerinde de yaz gelinlikleri gibi çok çeşitli modeller bulunuyor. Açık model isteyenler veya daha kapalı gelinlik tercih edenler için de sade ve gösterişli modeller yer almaktadır. Yaz gelinliklerine göre daha farklı tasarlanan Sonbahar - Kış gelinlikleri kumaş seçimiyle daha korunaklı ve ağır bir görünüm sergileyebilmekte…

Dantelli, işlemeli gelinlikler; her sezon olduğu gibi, Sonbahar ve Kış dönemlerinde de gelin adaylarının en fazla tercih ettikleri gelinlikler arasında yer alacaktır. Yine bu sezonda da sade ve gösterişli modeller yer almaktadır.

Yoğun motifli dantel gelinlikler bu sezonda en fazla tercih edilen gelinlik modellerinden olmaya devam ediyor. Gelin adayının tercihine göre farklı dantel motifleri, straplez gelinliklerin kol ve gerdan kısımlarına uygulanarak klasik ve gösterişli bir görünüm kazanmakta...

Sadelikten yana olan gelinler için daha ince dantel veya transparan ince bir tülle daha şık ve sade bir tasarım yapılır.

Göğüs bölümü ister işlemeli, dantel veya sade kumaş olabileceği gibi gelinliğin eteği de çeşitli olabilir. Eteklerde dantel kullanılıp kullanılmaması gelin adayının tercihi ve vücut proporsiyonuna göre belirleniyor.

2016-2017 sonbahar kış gelinlik modelleri arasında sıkça göze çarpan modellerden biri gerdanı açık kolları kapalı modellerdir.Bu sezon kollarda şimdiye kadar kullanılan dantellerden daha farklı düz kumaşın tercih edildiğini göreceğiz.

Uzun kollu gelinliklerin yanı sıra kol ucu dirsekte biten vintage gelinlik modelleri de tercih edilebilir. Bu modellerde prenses kabarık etekler oldukça şık durmaktadır. Gelin olmak için sonbahar veya yaz fark etmez, her mevsimde sevdiğiniz modeli rahatlıkla kullanabilirsiniz. Moda devamlı değişkenlik gösterse ve her son trendler değişse de gelinlik klasik ve gelin adayının zevkine göre tercih edilir. :@